شرکت فرتاک شیمی

فرتاک شیمی و خدمات صورت گرفته

فرتاک شیمی:

طراحی سایت:

فرتاک شیمی سایتی مدرن، با قابلیت نمایش محصولات و معرفی به مشتریان می باشد که هم به زبان فارسی و هم به زبان انگلیسی ساخته شده است که سعی شده با بهترین پارامترهای روز دنیا طراحی شود.
 
قالب سایت:Hello-Elementor
 
افزون ها: المنتور،  polylang، ووکامرس، راکت، kk star rating، تاریخ شمسی و WooCommerce Product Filter
 
مدت اجرا: 45 روز
 

رابط کاربری سایت (UI):

طراحی این سایت اول در قالب فیگما (figma) صورت گرفته است و سپس بعد از تایید مشتری شروع به اجرا و کدنویسی شده است

چرا کدنویسی؟ مگه با وردپرس پیاده سازی نمیشود؟

بله. با وردپرس پیاده سازی میشود اما برای اینکه دقیقا به شکلی که مشتری انتخاب کرده است نمایش داده شود قطعا هیچ گونه قالب یا افزونه ای وجود ندارد برای همین باید به صورت کدنویسی اجرا شود برای همین  قالب ها تماما اخصاصی میشود و در دنیا فقط 1 نمونه وجود دارد…

در ادامه بخش هایی که در فیگما طراحی شده بود رو نمایش می دهیم.

طراحی سایت فرتاک نسخه Figma

بهینه سازی سایت:

قطعا هر چقدر سایتی خوب داشته باشید اما سرعت پایینی داشته باشد باعث می شود که خیلی از کاربران حاضر به دیدن سایت شما نکنند. برای بهینه سازی این سایت سعی شده در فشرده ترین حالت ممکن برای استایل های مختلف کدنویسی شود به طور مثال خیلی وقت ها دیده شده برای سریع تر انجام شدن پروژه خیلی از کدهای استایل در همه صفحه های سایت اعمال میشود اما فقط در یک  صفحه ی خاص کاربرد دارد این امر باعث میشود کدهای بدون استفاده زیادی در سایت ایجاد شود و هم رتبه سئو پایین تری از رقبا بگیرید و هم سرعت لود سایت شما پایین تر باشد.
اما افزونه ای که بهترین تاثیر رو میتونید در سایتتان دریافت کنید افزونه راکت می باشد که در این وب سایت سعی شده در بهترین حالت ممکنه استفاده شود.
 

شخصی سازی افزونه:

افزونه ی المنتور یکی از کامل ترین افزونه ها برای طراحی قالب می باشد اما قطعا همه جا نمیتواند دقیقا شکلی که مورد نظر هست رو ایجاد کند اینجاست که باید دست به کار شد و کد نویسی کرد تا بهترین خروجی رو بتونیم دریافت کنیم.
در پایین به بعضی از این شخصی سازی ها اشاره میکنیم.
 

شخصی سازی قالب:

قالب hello elementor جز یکی از منعطف ترین قالب هاست که این روز ها طرفدار بسیار زیادی در تمامی دنیا دارد. اما برای بهینه تر کردن پروژه و بالا بردن کیفیت کار این سایت شخصی سازی و منعطف تر شده است