فرامارکت

 • صفحه اصلی

  صفحه اصلی

 • آرشیو محصولات

  آرشیو محصولات

 • جزئیات محصول

  جزئیات محصول

Device Slider

فرامارکت و خدمات صورت گرفته

درباره ی فرامارکت:

فرامارکت فروشگاهی در زمینه فروش لوازم خانه و آشپزخانه با هدفی نو شروع به کار کرد. کیفیت کالاهای این فروشگاه مثال زدنی بوده و با عرضه محصولات با قیمتی کلی توانست مشتریان زیادی را جذب کند. شروع ایجاد این سایت موضوع ایجاد محدودیت دسترسی اولیه برای شبکه اجتماعی تلگرام بوده و باعث ریزش شدید از سفارشات شده است. اما با افتتاح سایت و سئو کلمات کلیدی فرامارکت توانست جای خود را دوباره برگرداند و هرچه قوی تر به مسیر خود ادامه دهد.

 

فرامارکت

مدیریت سئو:

-آوردن سایت، آدرس، شماره تماس تصاویر و… در گوگل
-رفع خطاهای گوگل وبمستر
-ایجاد استراتژی برای افزایش نرخ ماندگاری(Bounce rate) کاربران در سایت( ایجاد تغییرات در جستجو سایت که محصولاتی که اتمام موجودی شده در سایت نمایش داده نشود و توسط گوگل دنبال نشود اما در حالت جستجو محصولات نمایش داده شود تا کاربران بتوانند با ثبت شماره تماس خود در صورت موجود شدن محصول اس ام اس دریافت کنند)
 

بهینه سازی سایت:

-کاهش حجم تصاویر
-بهینه کردن css ها و js های سایت
*(بدلیل ضعیف بودن هاست از افزونه wp-rocket نمیتونستیم استفاده کنیم و خیلی وقت ها ربات های گوگل و کاربران سایت در باز کردن سایت خطای 500 دریافت میکردند برای همین خیلی از بهینه سازی سایت از ابزارهای دیگه بخشی دیگر به صورت دستی انجام شده)
 

تغییر در افزونه های سایت:

-تغییر در افزونه digits برای بهبود طراحی ورود و ثبت نام.
-تغییر در پیگیری های سفارشات از طریق کد سفارش و ادغام با سایت پست برای پیگیری کد مرسوله با هم به صورتی که کاربر وقتی که شماره سفارش خود را در سایت وارد میکرد کد مرسوله را دریافت کرده و سایت پست در هموان صفحه به صورت iframe نمایش داده می شود و با کپی و پست کردن کد مرسوله و جستجو از آخرین وضعیت سفارش خود از پست آگاه میشد.
-تغییر css های کلمه ناموجود بر روی محصولات
-برای بهبود بهتر و سرعت بیشتر سایت برای بازاریابن سایت فقط یک سری افزونه های خاص فعال بودند به این صورت که اگر کاربر وارد سایت میشد و بازاریاب بودند آپشن ها و افزونه های مخصوص به خود بازاریاب نمایش داده میشود
– تغییر در افزونه چاپ فاکتور برای بازاریابان که در صورتی که در توضیحات خرید شماره بازاریاب قرار میگرفت در نمایش فاکتور نام بازاریاب رو به جای نام سایت و با برند بازارایاب نمایش داده میشد.

تصاویر سایت فرامارکت